Music is Life!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» cerere parteneriat bluegaming
Cele doua fete ale Anei EmptyMier Aug 11, 2010 10:57 pm Scris de nEbuNeL

» Adevar sau Provocare!
Cele doua fete ale Anei EmptyJoi Iul 15, 2010 3:22 am Scris de Roxy

» "creatiile" mele
Cele doua fete ale Anei EmptyLun Iul 05, 2010 1:38 am Scris de Pufulete ;x

» Teaser videoclip Inna – “10 Minutes”
Cele doua fete ale Anei EmptyDum Iul 04, 2010 2:45 am Scris de Ella ™

» Aia
Cele doua fete ale Anei EmptyVin Iul 02, 2010 6:47 pm Scris de InGeRuL

» Travka
Cele doua fete ale Anei EmptyVin Iul 02, 2010 6:43 pm Scris de InGeRuL

» 30 Iunie
Cele doua fete ale Anei EmptyJoi Iul 01, 2010 3:31 am Scris de InGeRuL

» My favourite music DnB!
Cele doua fete ale Anei EmptyJoi Iul 01, 2010 3:29 am Scris de InGeRuL

» Avril Lavigne
Cele doua fete ale Anei EmptyJoi Iul 01, 2010 2:21 am Scris de Betty`

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 23, Mar Iul 20, 2010 7:13 pm
Statistici
Avem 18 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: rodica

Membrii nostri au postat un numar de 346 mesaje în 209 subiecte
Iunie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar

Parteneri
Teenagers Community People Community Secolul 21

Cele doua fete ale Anei

In jos

Cele doua fete ale Anei Empty Cele doua fete ale Anei

Mesaj  Chryss Sam Iun 26, 2010 6:07 am

Cele doua fete ale Anei CarasAna_stage
Ana Escudero (Ana Layevska) este o tanara care locuieste in Miami impreuna cu mama ei, Julia (Socorro Bonilla) si cu fratele sau Fabian (Mike Biaggio). Visul ei cel mai mare este sa devina actrita, si, desi este foarte talentata, nu are resursele economice necesare pentru a studia actoria.

Ana o ingrijeste pe dna Graciela Salgado (María Rubio), o vaduvă bogata care o apreciaza si o iubeste ca pe o nepoata. Datorita ei, Ana reuseste sa dea probe pentru a intra la o foarte cunoscuta scoala de Arte Teatrale. Acolo ii cunoaste pe Gustavo Galvan (Rafael Amaya), un tanar plin de energie care isi doreste si el sa devina actor. Din pacate, tatal lui nu este de acord cu aceasta idee si face tot posibilul ca fiul lui sa nu se poate angaja nicaeri pentru a se intretine singur.

Fratele Anei, Fabian este lovit de masina pe care o conduce Ignacio, fiul iresponsabil al milionarului Humberto Bustamante (Leonardo Daniel). Ignacio (Mauricio Aspe) nu isi asuma nicio responsabilitate si fuge de la locul accidentului. Prin influente, Humberto reuseste ca fiul lui sa nu fie acuzat de nimic, iar Fabian ramane paralizat si fara nicio speranta de a i se face dreptate.

Ca un gest de disperare, Ana si Julia apelează la o televiziune pentru a face publică nedreptatea comisa. Cuprins de frica de intra la inchisoare, Ignacio vrea sa le omoare pe cele doua, aşa că le incendiaza casa. In urma incendiului mor Julia si Marcia, iubita lui Fabian. Temandu-se pentru viata Anei, dna Graciela vrea sa o ajute pe tanara si o trimite la New York, in timp ce Marcia este inmormantata cu numele Ana Escudero. Pentru toata lumea, Ana Escudero a incetat sa mai existe.

După ce moare si fratele ei, Ana se intoarce la Miami, iar atunci cand il reintalneste pe Gustavo, cei doi se indragostesc. Ea a jurat sa razbune moartea mamei si a fratelui ei si fara stirea lui Gustavo si cu ajutorul dnei Graciela adopta o personalitate si o identitate noua: se prezinta cu numele Marcia Lazcano. Acum este o femeie sofisticata, rece, calculata care are un singur scop: acela de a-i face sa plateasca pe toti membrii familiei Bustamante.

Dar, Ana nu realizeaza pericolul care o pandeste si care o poate face să piardă iubirea lui Gustavo. Pentru ca Gustavo Galvan este numele de scena a lui Rafael (Rafael Amaya), al treilea fiu al lui Humbero Bustamante.

Cele doua fete ale Anei Las-dos-caras-de-Ana-les-deux-visages-d-Ana




Chryss
Chryss

Mesaje : 97
Data de inscriere : 23/06/2010
Varsta : 32

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum